З Міжнародним Днем шахів !

chess__600 (1)

ГО «Федерація шахів Чернівецької області» та ГО «Альянс професійних шахістів» вітає шахістів, тренерів, а також шанувальників інтелектуального виду спорту з Міжнародним днем шахів.

Буковинські шахісти вже неодноразово відзначалися на міжнародних і всеукраїнських змаганнях. Ваші перемоги – це відданість своїй справі, прагнення завжди досягати максимальних результатів.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, переможних комбінацій і нових здобутків за шаховою дошкою!

Довідка

Міжнародний день шахів відзначається з 1966 року.Ініціатива створення такого свята належить Усесвітній шаховій федерації (ФІДЕ).Цього дня під її егідою проводяться різноманітні тематичні заходи та змагання.

1 листопада 2011 року Постановою Верховної Ради України «враховуючи вагомі досягнення українських шахістів у змаганнях на міжнародному рівні, з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади і громадських об’єднань до шахового спорту як високоінтелектуального, доступного і наймасовішого виду спорту, забезпечення державної підтримки і розвитку шахів, примноження потенціалу та популяризації шахів серед молоді, зміцнення міжнародного авторитету України завдяки досягненням шахістів» проголошено 20 липня День шахів в Україні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика