У відбірному етапі обласного чемпіонату лідирує Сухов

suhov

У чернівецькому клубі «Біла тура» розпочався відбірний етап чемпіонату області. У змаганнях беруть участь 28 шахістів з Чернівців, а також Вижницького, Хотинського та Заставнівського районів. Після 4 турів стовідсотковий результат має лише один шахіст – чернівчанин Андрій Сухов. Ще один досвідчений шахіст Володимир Виноградник набрав 3,5 очка.

По 3 очка мають у своєму активі Валерій Кордубан, Микола Чижевський та Ілля Шкварчук. Анатолій Вербицький та Володимир Лобунець набрали по 2,5 очка. Набрав 2,5 очка і ветеран буковинських шахів Василь Полянек (Мамаївці, Кіцманський район Чернівецької області). Два очка у своєму активі має Ольга Попадюк.

Путівку у фінальну частину чемпіонату області здобудуть шахісти, які посядуть 1-6 місця, а також кращий учасник віком 60 років. Право зіграти у фіналі вже отримали Роман Блажевський (минулорічний чемпіон області), Олексій Білич (минулорічний чемпіон Чернівців) та Денис Михайлюк (цьогорічний чемпіон області серед шахістів віком до 20 років). У фіналі також зіграє шахіст, який станом на 1 січня цього року має найвищий національний рейтинг серед представників Чернівецької області. Ще один шахіст потрапить до фінальної частини змагань за квотою від організаторів.

Відбірний етап чемпіонату Чернівецької області завершиться 2 квітня.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика