У Сторожинецькому районі провели турнір на честь Стрижибороди

chess_shahmati

У с. Тисовець Сторожинецького району провели турнір, який присвятили 80-річчю місцевого шахіста, кандидата у майстри спорту Дмитрові Стрижибороді. Планувалося, що за шахові дошки сядуть 16 шахістів, однак через примхи погоди деякі потенційні учасники не змогли дістатися місця проведення змагань. Як наслідок, перемогу за коловою системою виборювали 9 шахістів. Перше та друге місця поділили Валерій Кордубан і Вадим Ковтунович (обидва – Чернівці), які набрали по 6,5 очка. А ось третє та четверте місця поділили Георгій Мінтенко (Сторожинецький район) і Василь Мандрик (Вижницький район) – по 5 очок. П’ятірку кращих замкнув Володимир Черкашин (Чернівці) – 4,5.

З шостого по восьме місця посіли Дмитро Стрижиборода (Сторожинецький район), Василь Полянек (Кіцманський район) та Іван Данилюк (Чернівці) – по 4. На 9 – ому місці опинився місцевий шахіст Георгій Дущак.

Шахісти отримали грошові винагороди, дипломи та інші призи. Ювіляра Дмитра Стрижибороду нагородили від Чернівецької обласної ради, Сторожинецької районної ради та Сторожинецької районної організації «Шахова-шашкова федерація».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика