У Румунії чернівчанин Білич переміг міжнародного гросмейстера з Угорщини

3e5a35c93ee5c21ebfab34a0bc1ddced_XL

Представники Буковини змагалися на міжнародному турнірі зі швидких шахів Ramada Open, який відбувся у румунському місті Клуж-Напока. Найкраще серед наших земляків виступив міжнародний гросмейстер Віталій Бернадський, який набрав 6,5 очка з 9 можливих та посів 18 місце.

Ще один наш земляк – Олексій Білич завершив змагання на 39-їй сходинці (5,5 очка). Цікаво, що у другому турі Олексій переміг міжнародного гросмейстера з Угорщини, учасника п’яти олімпіад (2004-2012 рр.) у складі національної збірної Ференца Беркеша. Це була єдина поразка Беркеша у турнірі. У підсумку Ференц Беркеш посів друге місце – 8 очок.

А переможцем змагань став міжнародний гросмейстер, шестиразовий чемпіон Болгарії, чемпіон світу серед юнаків (1983 рік) Кіріл Дімітров Георгієв. Болгарин не програв жодної партії та набрав 8 очок. Трійку кращих замкнув українець Артем Омеля (Бровари, Київська область), який набрав 7,5 очка.

Щодо інших буковинців, то Георгій Мінтенко (Сторожинецький район, на міжнародних змаганнях представляє Угорщину) посів 63 місце (5 очок), а ось Дмитро Швед (Заставнівський район) опинився на 140 місці (3,5 очка).

У Румунії змагалися 183 шахіста, які представляли Україну, Румунію, Угорщину, Болгарію, Сербію, Росію, Латвію, Білорусь, США, Словаччину та Бельгію.

ПІДСУМКОВЕ СТАНОВИЩЕ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика