Шаховий чемпіонат України (U14): у класиці зіграно 5 турів

5df34af2455770f7994d0625ff582c27_XL

У Чернівцях триває фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат з шахів віком до 14 років.У класиці відбулося п’ять турів. У змаганнях серед юнаків на першій сходинці перебуває Назар Лаптій (Чернігівська область), який набрав 3,5 очка.

Таку ж кількість очок мають у своєму активі Олександр Домальчук – Йонассон, Михайло Тобак (обидва – Одеська область) та Семен Мітусов (Донецька область).

Серед дівчат лідирують Софія Гризлова (Одеська область), Євгенія Дзятко (Хмельницька область) та Алеся Тихонова (Миколаївська область), які набрали по 4 очка.

Юнаки

1. Дмитро Боднар (Харківська область) – 20.04.2005

2. Олександр Йонассон – Домальчук (Одеська область) – 04.02. 2005

3. Владислав Ларкін (Миколаївська область) – 05.02.2004

4. Дмитро Кушко (Харківська область) – 22.01.2004

5. Назар Лаптій (Чернігівська область) – 02.05.2005

6. Андрій Придун (Львівська область) – 08.05.2004

7. Андрій Трушко (Київ) – 10.05.2006

8. Семен Мітусов (Донецька область) – 16.02.2006

9. Михайло Тобак (Одеська область) – 13.03.2007

10. Ростислав Малиновський (Київ) – 11.10.2004

11. Ілля Волощук (Одеська область) – 11.03.2004

12. Олексій Білич (Чернівецька область) – 18.06.2004

1 тур

Ларкін – Тобак – 0-1

Лаптій – Придун – 1-0

Трушко – Білич – 1-0

Малиновський – Мітусов – 0-1

Домальчук – Йонассон – Волощук – 0-1

Бондар – Кушко – відбудеться пізніше

2 тур

Тобак – Кушко – 1/2:1/2

Волощук – Бондар – 1-0

Мітусов – Домальчук – Йонассон – 1/2:1/2

Білич – Малиновський – 1/2:1/2

Придун – Трушко – 1-0

Ларкін – Лаптій – 1/2:1/2

3 тур

Лаптій – Тобак – 1-0

Трушко – Ларкін – 0-1

Малиновський – Придун – 0-1

Домальчук – Йонассон – Білич – 1-0

Бондар – Мітусов – 1/2:1/2

Кушко – Волощук – 1/2:1/2

4 тур

Тобак – Волощук – 1-0

Мітусов – Кушко – 1/2:1/2

Білич-Бондар – 1/2:1/2

Придун – Домальчук-Йонассон – 0-1

Ларкін – Малиновський – 1/2:1/2

Лаптій – Трушко – 1-0

5 тур

Трушко – Тобак – 0-1

Малиновський – Лаптій – 1-0

Домальчук-Йонассон – Ларкін – 1-0

Бондар – Придун – 0-1

Кушко-Білич – 1/2:1/2

Волощук – Мітусов – 0-1

Становище:

Лаптій – 3,5

Домальчук – Йонассон – 3,5

Мітусов – 3,5

Тобак – 3,5

Придун – 3

Волощук – 2,5

Кушко – 2

Малиновський – 2

Ларкін – 2

Білич – 1,5

Бондар – 1

Трушко – 1

6 тур (4.02.2018)

Тобак – Мітусов

Білич – Волощук

Придун – Кушко

Ларкін – Бондар

Лаптій – Домальчук – Йонассон

Трушко – Малиновський

Дівчата

1. Єлизавета Гребенщікова (Дніпропетровська область) – 30.09.2005

2. Євгенія Дзятко (Хмельницька область) – 22.05.2004

3. Анастасія Дубовик (Дніпропетровська область) – 30.10.2006

4. Софія Гризлова (Одеська область) – 11.11.2004

5. Олеся Тихонова (Миколаївська область) – 08.12.2004

6. Юлія Кравець (Львівська область) – 23.07.2004

7. Софія Iваницька (Івано-Франківська область) – 26.01.2005

8. Олена Руккас (Харківська область) – 23.09.2004

9. Анжеліка Ломакіна (Миколаївська область) – 05.07.2007

10. Таміла Мащенко (Дніпропетровська область) – 01.06.2005

11. Марія Манько (Київ) – 22.11.2007

12. Анастасія Тимкул (Чернівецька область) – 15.02. 2004

1 тур

Іваницька – Дубовик – 1/2:1/2

Дзятко – Тимкул – 1-0

Руккас – Гребенщікова – 1/2:1/2

Манько – Гризлова – 1/2:1/2

Тихонова – Мащенко – 1-0

Ломакіна – Кравець – 1/2:1/2

2 тур

Дубовик – Кравець – 1-0

Мащенко – Ломакіна – 0-1

Гризлова – Тихонова – 1-0

Гребенщікова – Манько – 1-0

Тимкул – Руккас – 0-1

Іваницька – Дзятко – 1/2:1/2

3 тур

Дзятко – Дубовик – 1-0

Руккас – Іваницька – 1-0

Манько – Тимкул – 1-0

Тихонова – Гребенщікова – 1-0

Ломакіна – Гризлова – 1/2:1/2

Кравець – Мащенко – 1-0

4 тур

Дубовик – Мащенко – 1-0

Гризлова – Кравець – 1-0

Гребенщікова – Ломакіна – 1-0

Тимкул – Тихонова – 0-1

Іваницька – Манько – 1-0

Дзятко-Руккас – 1/2:1/2

5 тур

Руккас-Дубовик – 1/2:1/2

Манько-Дзятко – 0-1

Тихонова – Іваницька – 1-0

Ломакіна – Тимкул – 1-0

Кравець – Гребенщікова – 1/2:1/2

Мащенко – Гризлова – 0-1

Становище:

Гризлова – 4

Дзятко – 4

Тихонова – 4

Руккас – 3,5

Гребенщікова – 3

Дубовик – 3

Ломакіна – 3

Іваницька – 2

Кравець – 2

Манько – 1,5

Мащенко – 0

Тимкул – 0

6 тур (4.02.2018, 15:00)

Дубовик – Гризлова

Гребенщікова – Мащенко

Тимкул – Кравець

Іваницька – Ломакіна

Дзятко-Тихонова

Руккас – Манько

ФОТО ЗІ ЗМАГАНЬ

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика