Шаховий чемпіонат України (U14): у класиці перемогли Придун і Тихонова

28000144_1963560743658351_665688036_o

9 лютого завершився фінал чемпіонату України з класичних шахів серед юнаків і дівчат віком до 14 років. У змаганнях серед юнаків першим став представник Львівської області Андрій Придун (Львівська область), який набрав 8 очок із 11. Друге місце посів Олександр Домальчук – Йонассон (Одеська область), а третє – Ростислав Малиновський (Київ). Олександр і Ростислав набрали по 6,5 очка.

Представник Чернівецької області Олексій Білич переміг в останніх турах минулорічного чемпіона Владислава Ларкіна (Миколаївська область) та Назара Лаптія (Чернігівська область), однак невдалий старт у змаганнях не дозволив нашому землякові піднятися вище десятої сходинки. Олексій набрав 4,5 очка з 11.

У змаганнях серед дівчат перемогу святкувала шахістка з Миколаївської області Алеся Тихонова. Переможниця набрала 8,5 очка. Чемпіонка зазнала лише однієї поразки – у другому турі від Софії Гризлової (Одеська область). Друге та третє місця посіли представниці Дніпропетровської області – Єлизавета Гребенщікова (8 очок) і Анастасія Дубовик (7,5 очка).

Буковинка Анастасія Тимкул посіла останнє місце – 1 очко у 11 турах.

Юнаки

1. Дмитро Боднар (Харківська область) – 20.04.2005
2. Олександр Йонассон – Домальчук (Одеська область) – 04.02. 2005
3. Владислав Ларкін (Миколаївська область) – 05.02.2004
4. Дмитро Кушко (Харківська область) – 22.01.2004
5. Назар Лаптій (Чернігівська область) – 02.05.2005
6. Андрій Придун (Львівська область) – 08.05.2004
7. Андрій Трушко (Київ) – 10.05.2006
8. Семен Мітусов (Донецька область) – 16.02.2006
9. Михайло Тобак (Одеська область) – 13.03.2007
10. Ростислав Малиновський (Київ) – 11.10.2004
11. Ілля Волощук (Одеська область) – 11.03.2004
12. Олексій Білич (Чернівецька область) – 18.06.2004

1 тур
Ларкін – Тобак – 0-1
Лаптій – Придун – 1-0
Трушко – Білич – 1-0
Малиновський – Мітусов – 0-1
Домальчук – Йонассон – Волощук – 0-1
Бондар – Кушко – 0-1

2 тур
Тобак – Кушко – 1/2:1/2
Волощук – Бондар – 1-0
Мітусов – Домальчук – Йонассон – 1/2:1/2
Білич – Малиновський – 1/2:1/2
Придун – Трушко – 1-0
Ларкін – Лаптій – 1/2:1/2

3 тур
Лаптій – Тобак – 1-0
Трушко – Ларкін – 0-1
Малиновський – Придун – 0-1
Домальчук – Йонассон – Білич – 1-0
Бондар – Мітусов – 1/2:1/2
Кушко – Волощук – 1/2:1/2

4 тур
Тобак – Волощук – 1-0
Мітусов – Кушко – 1/2-1/2
Білич-Бондар – 1/2-1/2
Придун – Домальчук-Йонассон – 0-1
Ларкін – Малиновський – 1/2-1/2
Лаптій – Трушко – 1-0

5 тур
Трушко – Тобак – 0-1
Малиновський – Лаптій – 1-0
Домальчук-Йонассон – Ларкін – 1-0
Бондар – Придун – 0-1
Кушко-Білич – 1/2-1/2
Волощук – Мітусов – 0-1

6 тур
Тобак – Мітусов – 1-0
Білич – Волощук – 0-1
Придун – Кушко -1/2 -1/2
Ларкін – Бондар – 1-0
Лаптій – Домальчук – Йонассон – 1/2 -1/2
Трушко – Малиновський – 0-1

7 тур
Малиновський – Тобак – 1-0
Домальчук – Йонассон – Трушко – 1-0
Бондар – Лаптій – 0-1
Кушко – Ларкін – 1/2 -1/2
Волощук – Придун – 0-1
Мітусов – Білич – 0-1

8 тур

Тобак – Білич – 1-0
Придун – Мітусов – 1-0
Ларкін – Волощук – 1-0
Лаптій – Кушко – 1/2 -1/2
Трушко – Бондар – 1/2 -1/2
Малиновський – Домальчук – Йонассон – 1-0

9 тур
Домальчук – Йонассон – Тобак – 1/2 -1/2
Бондар – Малиновський – 1/2 -1/2
Кушко – Трушко – 1/2 -1/2
Волощук – Лаптій – 1-0
Мітусов – Ларкін – 1/2 -1/2
Білич – Придун – 0-1

10 тур
Тобак – Придун – 0-1
Ларкін – Білич – 0-1
Лаптій – Мітусов – 0-1
Трушко – Волощук – 0-1
Малиновський – Кушко – 1-0
Домальчук – Йонассон – Бондар – 1/2 -1/2

11 тур
Бондар – Тобак – 1-0
Кушко – Домальчук – Йонассон – 1/2 -1/2
Волощук – Малиновський – 1-0
Мітусов – Трушко – +:-
Білич – Лаптій – 1-0
Придун – Ларкін – 1/2 -1/2

Підсумкове становище:

Придун – 8
Домальчук – Йонассон – 6,5
Малиновський – 6,5
Волощук – 6,5
Мітусов – 6
Тобак – 6
Лаптій – 5,5
Кушко – 5,5
Ларкін – 5,5
Білич – 4,5
Бондар – 3,5
Трушко – 2

Дівчата

1. Єлизавета Гребенщікова (Дніпропетровська область) – 30.09.2005
2. Євгенія Дзятко (Хмельницька область) – 22.05.2004
3. Анастасія Дубовик (Дніпропетровська область) – 30.10.2006
4. Софія Гризлова (Одеська область) – 11.11.2004
5. Алеся Тихонова (Миколаївська область) – 08.12.2004
6. Юлія Кравець (Львівська область) – 23.07.2004
7. Софія Iваницька (Івано-Франківська область) – 26.01.2005
8. Олена Руккас (Харківська область) – 23.09.2004
9. Анжеліка Ломакіна (Миколаївська область) – 05.07.2007
10. Таміла Мащенко (Дніпропетровська область) – 01.06.2005
11. Марія Манько (Київ) – 22.11.2007
12. Анастасія Тимкул (Чернівецька область) – 15.02. 2004

1 тур
Іваницька – Дубовик – 1/2:1/2
Дзятко – Тимкул – 1-0
Руккас – Гребенщікова – 1/2:1/2
Манько – Гризлова – 1/2:1/2
Тихонова – Мащенко – 1-0
Ломакіна – Кравець – 1/2:1/2

2 тур
Дубовик – Кравець – 1-0
Мащенко – Ломакіна – 0-1
Гризлова – Тихонова – 1-0
Гребенщікова – Манько – 1-0
Тимкул – Руккас – 0-1
Іваницька – Дзятко – 1/2:1/2

3 тур
Дзятко – Дубовик – 1-0
Руккас – Іваницька – 1-0
Манько – Тимкул – 1-0
Тихонова – Гребенщікова – 1-0
Ломакіна – Гризлова – 1/2:1/2
Кравець – Мащенко – 1-0

4 тур
Дубовик – Мащенко – 1-0
Гризлова – Кравець – 1-0
Гребенщікова – Ломакіна – 1-0
Тимкул – Тихонова – 0-1
Іваницька – Манько – 1-0
Дзятко-Руккас – 1/2-1/2

5 тур
Руккас-Дубовик – 1/2:1/2
Манько-Дзятко – 0-1
Тихонова – Іваницька – 1-0
Ломакіна – Тимкул – 1-0
Кравець – Гребенщікова – 1/2:1/2
Мащенко – Гризлова – 0-1

6 тур
Дубовик – Гризлова – 1-0
Гребенщікова – Мащенко – 1-0
Тимкул – Кравець – 0-1
Іваницька – Ломакіна – 0-1
Дзятко-Тихонова – 1/2-1/2
Руккас – Манько – 1-0

7 тур
Манько – Дубовик – 0-1
Тихонова – Руккас – 1-0
Ломакіна-Дзятко – 1/2-1/2
Кравець-Іваницька – 1/2-1/2
Мащенко – Тимкул – 0-1
Гризлова – Гребенщікова – 0-1

8 тур
Дубовик – Гребенщікова – 1/2-1/2
Тимкул – Гризлова – 0-1
Іваницька – Мащенко – 1/2-1/2
Дзятко – Кравець – 1-0
Руккас – Ломакіна – 1-0
Манько-Тихонова – 0-1

9 тур
Тихонова – Дубовик – 1/2-1/2
Ломакіна – Манько – 1/2-1/2
Кравець – Руккас – 1-0
Мащенко – Дзятко – 1/2-1/2
Гризлова – Іваницька – 0-1
Гребенщікова – Тимкул – 1-0

10 тур
Дубовик – Тимкул – 1-0
Іваницька – Гребенщікова – 0-1
Дзятко – Гризлова – 0-1
Руккас – Мащенко – 1-0
Манько-Кравець – 1-0
Тихонова – Ломакіна – 1-0

11 тур
Ломакіна – Дубовик – 1/2-1/2
Кравець – Тихонова – 1/2-1/2
Мащенко – Манько – 0-1
Гризлова – Руккас – 1-0
Гребенщікова – Дзятко – 1/2-1/2
Тимкул – Іваницька – 0-1

Підсумкове становище:

Тихонова – 8,5
Гребенщікова – 8
Дубовик – 7,5
Дзятко – 7
Гризлова – 7
Руккас – 6,5
Ломакіна – 5,5
Іваницька – 5
Кравець – 5
Манько – 4
Мащенко – 1
Тимкул – 1

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика