Шаховий чемпіонат України (U14): перші перемоги Білича і Тимкул

3e5a35c93ee5c21ebfab34a0bc1ddced_XL

У чемпіонаті України серед шахістів віком до 14 років, який відбувається у Чернівцях, зіграно 7 турів. Перші перемоги у чемпіонаті здобули представники Чернівецької області – Олексій Білич і Анастасія Тимкул.

У 7 турі Олексій переміг представника Донецької області Семена Мітусова, а ось Анастасія святкувала успіх у партії з Тамілою Мащенко (Дніпропетровська область).

У змаганнях серед юнаків лідирують Олександр Домальчук – Йонассон (Одеська область) та Назар Лаптій (Чернігівська область), а серед дівчат – Олеся Тихонова (Миколаївська область).

Юнаки
1. Дмитро Боднар (Харківська область) – 20.04.2005
2. Олександр Йонассон – Домальчук (Одеська область) – 04.02. 2005
3. Владислав Ларкін (Миколаївська область) – 05.02.2004
4. Дмитро Кушко (Харківська область) – 22.01.2004
5. Назар Лаптій (Чернігівська область) – 02.05.2005
6. Андрій Придун (Львівська область) – 08.05.2004
7. Андрій Трушко (Київ) – 10.05.2006
8. Семен Мітусов (Донецька область) – 16.02.2006
9. Михайло Тобак (Одеська область) – 13.03.2007
10. Ростислав Малиновський (Київ) – 11.10.2004
11. Ілля Волощук (Одеська область) – 11.03.2004
12. Олексій Білич (Чернівецька область) – 18.06.2004

1 тур
Ларкін – Тобак – 0-1
Лаптій – Придун – 1-0
Трушко – Білич – 1-0
Малиновський – Мітусов – 0-1
Домальчук – Йонассон – Волощук – 0-1
Бондар – Кушко – 0-1

2 тур
Тобак – Кушко – 1/2:1/2
Волощук – Бондар – 1-0
Мітусов – Домальчук – Йонассон – 1/2:1/2
Білич – Малиновський – 1/2:1/2
Придун – Трушко – 1-0
Ларкін – Лаптій – 1/2:1/2

3 тур
Лаптій – Тобак – 1-0
Трушко – Ларкін – 0-1
Малиновський – Придун – 0-1
Домальчук – Йонассон – Білич – 1-0
Бондар – Мітусов – 1/2:1/2
Кушко – Волощук – 1/2:1/2

4 тур
Тобак – Волощук – 1-0
Мітусов – Кушко – 1/2-1/2
Білич-Бондар – 1/2-1/2
Придун – Домальчук-Йонассон – 0-1
Ларкін – Малиновський – 1/2-1/2
Лаптій – Трушко – 1-0

5 тур
Трушко – Тобак – 0-1
Малиновський – Лаптій – 1-0
Домальчук-Йонассон – Ларкін – 1-0
Бондар – Придун – 0-1
Кушко-Білич – 1/2-1/2
Волощук – Мітусов – 0-1

6 тур
Тобак – Мітусов – 1-0
Білич – Волощук – 0-1
Придун – Кушко -1/2 -1/2
Ларкін – Бондар – 1-0
Лаптій – Домальчук – Йонассон – 1/2 -1/2
Трушко – Малиновський – 0-1

7 тур
Малиновський – Тобак – 1-0
Домальчук – Йонассон – Трушко – 1-0
Бондар – Лаптій – 0-1
Кушко – Ларкін – 1/2 -1/2
Волощук – Придун – 0-1
Мітусов – Білич – 0-1

Становище:

Домальчук – Йонассон – 5
Лаптій – 5
Тобак – 4,5
Придун – 4,5
Малиновський – 4
Кушко – 4
Мітусов – 3,5
Волощук – 3,5
Ларкін – 3,5
Білич – 2,5
Бондар – 1
Трушко – 1

8 тур (06.02.2018). 15:00

Тобак – Білич
Придун – Мітусов
Ларкін – Волощук
Лаптій – Кушко
Трушко – Бондар
Малиновський – Домальчук – Йонассон

9 тур (07.02.2018). 15:00

Домальчук – Йонассон – Тобак
Бондар – Малиновський
Кушко – Трушко
Волощук – Лаптій
Мітусов – Ларкін
Білич – Придун

10 тур (08.02.2018). 15:00

Тобак – Придун
Ларкін – Білич
Лаптій – Мітусов
Трушко – Волощук
Малиновський – Кушко
Домальчук – Йонассон – Бондар

11 тур (09.02.2018). 10:00

Бондар – Тобак
Кушко – Домальчук – Йонассон
Волощук – Малиновський
Мітусов – Трушко
Білич – Лаптій
Придун – Ларкін

Дівчата

1. Єлизавета Гребенщікова (Дніпропетровська область) – 30.09.2005
2. Євгенія Дзятко (Хмельницька область) – 22.05.2004
3. Анастасія Дубовик (Дніпропетровська область) – 30.10.2006
4. Софія Гризлова (Одеська область) – 11.11.2004
5. Олеся Тихонова (Миколаївська область) – 08.12.2004
6. Юлія Кравець (Львівська область) – 23.07.2004
7. Софія Iваницька (Івано-Франківська область) – 26.01.2005
8. Олена Руккас (Харківська область) – 23.09.2004
9. Анжеліка Ломакіна (Миколаївська область) – 05.07.2007
10. Таміла Мащенко (Дніпропетровська область) – 01.06.2005
11. Марія Манько (Київ) – 22.11.2007
12. Анастасія Тимкул (Чернівецька область) – 15.02. 2004

1 тур
Іваницька – Дубовик – 1/2:1/2
Дзятко – Тимкул – 1-0
Руккас – Гребенщікова – 1/2:1/2
Манько – Гризлова – 1/2:1/2
Тихонова – Мащенко – 1-0
Ломакіна – Кравець – 1/2:1/2

2 тур
Дубовик – Кравець – 1-0
Мащенко – Ломакіна – 0-1
Гризлова – Тихонова – 1-0
Гребенщікова – Манько – 1-0
Тимкул – Руккас – 0-1
Іваницька – Дзятко – 1/2:1/2

3 тур
Дзятко – Дубовик – 1-0
Руккас – Іваницька – 1-0
Манько – Тимкул – 1-0
Тихонова – Гребенщікова – 1-0
Ломакіна – Гризлова – 1/2:1/2
Кравець – Мащенко – 1-0

4 тур
Дубовик – Мащенко – 1-0
Гризлова – Кравець – 1-0
Гребенщікова – Ломакіна – 1-0
Тимкул – Тихонова – 0-1
Іваницька – Манько – 1-0
Дзятко-Руккас – 1/2-1/2

5 тур
Руккас-Дубовик – 1/2:1/2
Манько-Дзятко – 0-1
Тихонова – Іваницька – 1-0
Ломакіна – Тимкул – 1-0
Кравець – Гребенщікова – 1/2:1/2
Мащенко – Гризлова – 0-1

6 тур
Дубовик – Гризлова – 1-0
Гребенщікова – Мащенко – 1-0
Тимкул – Кравець – 0-1
Іваницька – Ломакіна – 0-1
Дзятко-Тихонова – 1/2-1/2
Руккас – Манько – 1-0

7 тур
Манько – Дубовик – 0-1
Тихонова – Руккас – 1-0
Ломакіна-Дзятко – 1/2-1/2
Кравець-Іваницька – 1/2-1/2
Мащенко – Тимкул – 0-1
Гризлова – Гребенщікова – 0-1

Становище:

Тихонова – 5,5
Дзятко – 5
Гребенщікова – 5
Дубовик – 5
Руккас – 4,5
Ломакіна – 4,5
Гризлова – 4
Кравець – 3,5
Іваницька – 2,5
Манько – 1,5
Тимкул – 1
Мащенко – 0

8 тур (06.02.2018). 15:00

Дубовик – Гребенщікова
Тимкул – Гризлова
Іваницька – Мащенко
Дзятко – Кравець
Руккас – Ломакіна
Манько-Тихонова

9 тур (07.02.2018). 15:00

Тихонова – Дубовик
Ломакіна – Манько
Кравець – Руккас
Мащенко – Дзятко
Гризлова – Іваницька
Гребенщікова – Тимкул

10 тур (08.02.2018). 15:00

Дубовик – Тимкул
Іваницька – Гребенщікова
Дзятко – Гризлова
Руккас – Мащенко
Манько-Кравець
Тихонова – Ломакіна

11 тур (09.02.2018). 10:00

Ломакіна – Дубовик
Кравець – Тихонова
Мащенко – Манько
Гризлова – Руккас
Гребенщікова – Дзятко
Тимкул – Іваницька

ФОТО

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика