Шаховий чемпіонат України (U14): коментар Володимира Зав’ялова (ВІДЕО)

ce0f211149265ed894355b162072b232_XL

Підсумки чемпіонату України серед юнаків і дівчат віком до 14 років з класичних шахів проаналізував директор ГО «Альянс професійних шахістів» Володимир Зав’ялов.

«Безумовно те, що ми очікували на найкращі результати, однак сталося так, як сталося. Наша дівчина Анастасія Тимкул посіла останнє місце. Вона набрала одне очко. Минулого року Анастасія набрала 0,5 очка. Тож є якійсь прогрес. Анастасія Тимкул підняла якість і рівень партій. Буковинка не добрала дуже багато очок та могла розраховувати на більш високе місце, однак найголовніше для нашої землячки – досвід. У чемпіонаті України граєш не кожного дня. Тому буковинка отримала безцінний досвід. Для тренерів є великий матеріал для роботи.

Щодо Олексія Білича, то ми розраховували на високий результат. На жаль, склалося так, що він трохи провалив першу половину турніру. Олексій набрав 1,5 очка з шести. Після цього мова про призове місце вже не йшла, однак він видав досить непоганий фініш – дві перемоги в останніх турах. Зокрема, Олексій переміг минулорічного чемпіона. Однак із 4,5 очками з 11 можливих наш земляк спромігся посісти лише десяте місце. Тут, напевно, є питання до тренерів. Треба зробити якійсь висновки для того, щоби майстерність та результати нашого шахіста покращувалися», – прокоментував результати представників Чернівецької області Володимир Зав’ялов.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика