Шаховий чемпіонат України: Олексій Білич – серед лідерів, Ярослав Сараєв здобув четверту перемогу

У шаховому чемпіонаті України серед юнаків і дівчат віком до 16 років (класика) зіграно 9 турів. За два тури до завершення змагань серед юнаків продовжує лідирувати Дмитро Кушко (Харківська область), який набрав 7 очок.

Одразу троє шахістів мають у своєму активі по 6 очок. Серед них – чернівецький майстер ФІДЕ Олексій Білич (на фото), а також Юліан Мальований (Київська область) та Назар Лаптій (Чернігівська область). Тож на нас очікує серйозна боротьба за чемпіонський титул та за місце серед призерів.

Ще один представник Чернівецької області – Ярослав Сараєв набрав 4 очка з 9 та перебуває на восьмій сходинці.

Перший тур

Богдан Лозинський – Назар Лаптій – 1-0
Олексій Білич – Ярослав Сараєв – 1-0
Єлизавета Гребенщикова – Валентин Прокоф’єв – 0-1
Дмитро Кушко – Михайло Тобак – 1-0
Вадим Петровський – Андрій Придун – 1/2 – 1/2
Юліан Мальований – Костянтин Кучер – 1-0

Другий тур

Назар Лаптій – Костянтин Кучер – 1-0
Андрій Придун – Юліан Мальований – 0-1
Михайло Тобак – Вадим Петровський – 1-0
Валентин Прокоф’єв – Дмитро Кушко – 0-1
Ярослав Сараєв – Єлизавета Гребенщикова – 1-0
Богдан Лозинський – Олексій Білич – 0-1

Третій тур

Олексій Білич – Назар Лаптій – 1/2 – 1/2
Єлизавета Гребенщикова – Богдан Лозинський – 1/2 – 1/2
Дмитро Кушко – Ярослав Сараєв – 1-0
Вадим Петровський – Валентин Прокоф’єв – 0-1
Юліан Мальований – Михайло Тобак – 1-0
Костянтин Кучер – Андрій Придун -0-1

Четвертий тур

Назар Лаптій – Андрій Придун – 1-0
Михайло Тобак – Костянтин Кучер – 1-0
Валентин Прокоф’єв – Юліан Мальований – 1/2 – 1/2
Ярослав Сараєв – Вадим Петровський – 1-0
Богдан Лозинський – Дмитро Кушко – 1-0
Олексій Білич – Єлизавета Гребенщикова – 1/2 – 1/2

Пятий тур

Єлизавета Гребенщикова – Назар Лаптій – 0-1
Дмитро Кушко – Олексій Білич – 1-0
Вадим Петровський – Богдан Лозинський – 1-0
Юліан Мальований – Ярослав Сараєв – 0-1
Костянтин Кучер – Валентин Прокоф’єв – 0-1
Андрій Придун – Михайло Тобак – 1-0

Шостий тур

Назар Лаптій – Михайло Тобак – 1/2 – 1/2
Валентин Прокоф’єв – Андрій Придун – 1-0
Ярослав Сараєв – Костянтин Кучер – 0-1
Богдан Лозинський – Юліан Мальований – 0-1
Олексій Білич – Вадим Петровський – 0-1
Єлизавета Гребенщикова – Дмитро Кушко – 0-1

Сьомий тур

Дмитро Кушко – Назар Лаптій – 1-0
Вадим Петровський – Єлизавета Гребенщикова – 1-0
Юліан Мальований – Олексій Білич – 0-1
Костянтин Кучер – Богдан Лозинський – 1/2 – 1/2
Андрій Придун – Ярослав Сараєв – 1-0
Михайло Тобак – Валентин Прокоф’єв – 1-0

Восьмий тур

Назар Лаптій – Валентин Прокоф’єв – 1-0
Ярослав Сараєв – Михайло Тобак – 0-1
Богдан Лозинський – Андрій Придун – 0-1
Олексій Білич – Костянтин Кучер – 1-0
Єлизавета Гребенщикова – Юліан Мальований – 0-1
Дмитро Кушко – Вадим Петровський – 1/2 – 1/2

Девятий тур

Вадим Петровський – Назар Лаптій – 0-1
Юліан Мальований – Дмитро Кушко – 1/2 – 1/2
Костянтин Кучер – Єлизавета Гребенщикова – 1/2 – 1/2
Андрій Придун – Олексій Білич – 0-1
Михайло Тобак – Богдан Лозинський – 1-0
Валентин Прокоф’єв – Ярослав Сараєв – 0-1

Дмитро Кушко – 7, Олексій Білич, Юліан Мальований, Назар Лаптій – по 6, Михайло Тобак – 5,5, Валентин Прокоф’єв, Андрій Придун – по 4,5, Ярослав Сараєв, Вадим Петровський – 4, Богдан Лозинський – 3, Костянтин Кучер – 2, Єлизавета Гребенщикова – 1,5.

Десятий тур

Назар Лаптій – Ярослав Сараєв
Богдан Лозинський – Валентин Прокоф’єв
Олексій Білич – Михайло Тобак
Єлизавета Гребенщикова – Андрій Придун
Дмитро Кушко – Костянтин Кучер
Вадим Петровський – Юліан Мальований

Одинадцятий тур

Юліан Мальований – Назар Лаптій
Костянтин Кучер – Вадим Петровський
Андрій Придун – Дмитро Кушко
Михайло Тобак – Єлизавета Гребенщикова
Валентин Прокоф’єв – Олексій Білич
Ярослав Сараєв – Богдан Лозинський

У змаганнях серед дівчат – двовладдя. По сім очок набрали Анастасія Дубовик (Дніпропетровська область) та Юлія Олексієнко (Харківська область). Трохи відстає Софія Гризлова (Одеська область), яка має у своєму активі 6,5 очка. Шість очок набрала Людмила Іваницька (Івано-Франківська область).

Перший тур

Юлія Олексієнко – Ніна Тягунова – 1-0
Поліна Петрова – Софія Гризлова – 0-1
Анна Григорєва – Анастасія Дубовик – 0-1
Поліна Лищенко – Анастасія Тимкул – 1/2 – 1/2
Катерина Григорчук – Софія Іваницька – 1-0
Людмила Іваницька – Юлія Кравець – 1/2 – 1/2

Другий тур

Ніна Тягунова – Юлія Кравець – 0-1
Софія Іваницька – Людмила Іваницька – 1/2 – 1/2
Анастасія Тимкул – Катерина Григорчук – 0-1
Анастасія Дубовик – Поліна Лищенко – 1-0
Софія Гризлова – Анна Григорєва – 1-0
Юлія Олексієнко – Поліна Петрова – 1/2 – 1/2

Третій тур

Поліна Петрова – Ніна Тягунова – 1-0
Анна Григорєва – Юлія Олексієнко – 0-1
Поліна Лищенко – Софія Гризлова – 1/2 – 1/2
Катерина Григорчук – Анастасія Дубовик – 1/2 – 1/2
Людмила Іваницька – Анастасія Тимкул – 1-0
Юлія Кравець – Софія Іваницька – 1/2 – ½

Четвертий тур

Ніна Тягунова – Софія Іваницька – 1/2 – 1/2
Анастасія Тимкул – Юлія Кравець – 1-0
Анастасія Дубовик – Людмила Іваницька – 0-1
Софія Гризлова – Катерина Григорчук – 1-0
Юлія Олексієнко – Поліна Лищенко – 1-0
Поліна Петрова – Анна Григорєва – 0-1

Пятий тур

Анна Григорєва – Ніна Тягунова – 1-0
Поліна Лищенко – Поліна Петрова – 1/2 – 1/2
Катерина Григорчук – Юлія Олексієнко – 1/2 – 1/2
Людмила Іваницька – Софія Гризлова – 0-1
Юлія Кравець – Анастасія Дубовик – 0-1
Софія Іваницька – Анастасія Тимкул – 1-0

Шостий тур

Ніна Тягунова – Анастасія Тимкул – 1-0
Анастасія Дубовик – Софія Іваницька – 1-0
Софія Гризлова – Юлія Кравець – 0-1
Юлія Олексієнко – Людмила Іваницька – 0-1
Поліна Петрова – Катерина Григорчук – 1-0
Анна Григорєва – Поліна Лищенко – 0-1

Сьомий тур

Поліна Лищенко – Ніна Тягунова – 1/2 – 1/2
Катерина Григорчук – Анна Григорєва – 1/2 – 1/2
Людмила Іваницька – Поліна Петрова – 1/2 – 1/2
Юлія Кравець – Юлія Олексієнко – 0-1
Софія Іваницька – Софія Гризлова – 1/2 – 1/2
Анастасія Тимкул – Анастасія Дубовик – 0-1

Восьмий тур

Ніна Тягунова – Анастасія Дубовик – 0-1
Софія Гризлова – Анастасія Тимкул – 1-0
Юлія Олексієнко – Софія Іваницька – 1-0
Поліна Петрова – Юлія Кравець – 0-1
Анна Григорєва – Людмила Іваницька – 0-1
Поліна Лищенко – Катерина Григорчук – 1/2 – 1/2

Девятий тур

Катерина Григорчук – Ніна Тягунова – 0-1
Людмила Іваницька – Поліна Лищенко – 1/2 – ½
Юлія Кравець – Анна Григорєва – 1-0
Софія Іваницька – Поліна Петрова – 1-0
Анастасія Тимкул – Юлія Олексієнко – 0-1
Анастасія Дубовик – Софія Гризлова – 1/2 – 1/2

Анастасія Дубовик, Юлія Олексієнко – по 7, Софія Гризлова – 6,5, Людмила Іваницька – 6, Юлія Кравець – 5, Катерина Григорчук, Софія Іваницька, Поліна Лищенко – по 4, Поліна Петрова – 3,5, Ніна Тягунова – 3, Анна Григорєва – 2,5, Анастасія Тимкул – 1,5.

Десятий тур

Ніна Тягунова – Софія Гризлова
Юлія Олексієнко – Анастасія Дубовик
Поліна Петрова – Анастасія Тимкул
Анна Григорєва – Софія Іваницька
Поліна Лищенко – Юлія Кравець
Катерина Григорчук – Людмила Іваницька

Одинадцятий тур

Людмила Іваницька – Ніна Тягунова
Юлія Кравець – Катерина Григорчук
Софія Іваницька – Поліна Лищенко
Анастасія Тимкул – Анна Григорєва
Анастасія Дубовик – Поліна Петрова
Софія Гризлова – Юлія Олексієнко

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика