Шаховий чемпіонат України: лідери – Дмитро Кушко та Анастасія Дубовик

У шаховому чемпіонаті України серед юнаків і дівчат віком до 16 років зіграно сім турів. У змаганнях серед юнаків лідирує Дмитро Кушко (Харківська область) – 6.

Чернівецький майстер ФІДЕ Олексій Білич набрав 4 очка та після семи турів посідає четверту сходинку. У 7 турі Олексій переміг чорними ще одного майстра ФІДЕ – Юліана Мальованого (Івано-Франківська область).

Перший тур

Богдан Лозинський – Назар Лаптій – 1-0
Олексій Білич – Ярослав Сараєв – 1-0
Єлизавета Гребенщикова – Валентин Прокоф’єв – 0-1
Дмитро Кушко – Михайло Тобак – 1-0
Вадим Петровський – Андрій Придун – 1/2 – 1/2
Юліан Мальований – Костянтин Кучер – 1-0

Другий тур

Назар Лаптій – Костянтин Кучер – 1-0
Андрій Придун – Юліан Мальований – 0-1
Михайло Тобак – Вадим Петровський – 1-0
Валентин Прокоф’єв – Дмитро Кушко – 0-1
Ярослав Сараєв – Єлизавета Гребенщикова – 1-0
Богдан Лозинський – Олексій Білич – 0-1

Третій тур

Олексій Білич – Назар Лаптій – 1/2 – 1/2
Єлизавета Гребенщикова – Богдан Лозинський – 1/2 – 1/2
Дмитро Кушко – Ярослав Сараєв – 1-0
Вадим Петровський – Валентин Прокоф’єв – 0-1
Юліан Мальований – Михайло Тобак – 1-0
Костянтин Кучер – Андрій Придун -0-1

Четвертий тур

Назар Лаптій – Андрій Придун – 1-0
Михайло Тобак – Костянтин Кучер – 1-0
Валентин Прокоф’єв – Юліан Мальований – 1/2 – 1/2
Ярослав Сараєв – Вадим Петровський – 1-0
Богдан Лозинський – Дмитро Кушко – 1-0
Олексій Білич – Єлизавета Гребенщикова – 1/2 – 1/2

Пятий тур

Єлизавета Гребенщикова – Назар Лаптій – 0-1
Дмитро Кушко – Олексій Білич – 1-0
Вадим Петровський – Богдан Лозинський – 1-0
Юліан Мальований – Ярослав Сараєв – 0-1
Костянтин Кучер – Валентин Прокоф’єв – 0-1
Андрій Придун – Михайло Тобак – 1-0

Шостий тур

Назар Лаптій – Михайло Тобак – 1/2 – 1/2
Валентин Прокоф’єв – Андрій Придун – 1-0
Ярослав Сараєв – Костянтин Кучер – 0-1
Богдан Лозинський – Юліан Мальований – 0-1
Олексій Білич – Вадим Петровський – 0-1
Єлизавета Гребенщикова – Дмитро Кушко – 0-1

Сьомий тур

Дмитро Кушко – Назар Лаптій – 1-0
Вадим Петровський – Єлизавета Гребенщикова – 1-0
Юліан Мальований – Олексій Білич – 0-1
Костянтин Кучер – Богдан Лозинський – 1/2 – 1/2
Андрій Придун – Ярослав Сараєв – 1-0
Михайло Тобак – Валентин Прокоф’єв – 1-0

Дмитро Кушко – 6, Юліан Мальований, Валентин Прокоф’єв – по 4,5, Олексій Білич, Назар Лаптій – по 4, Андрій Придун, Михайло Тобак, Вадим Петровський – по 3,5, Ярослав Сараєв, Богдан Лозинський – по 3, Костянтин Кучер – 1,5, Єлизавета Гребенщикова – по 1.

Восьмий тур

Назар Лаптій – Валентин Прокоф’єв
Ярослав Сараєв – Михайло Тобак
Богдан Лозинський – Андрій Придун
Олексій Білич – Костянтин Кучер
Єлизавета Гребенщикова – Юліан Мальований
Дмитро Кушко – Вадим Петровський

У змаганнях серед дівчат першу сходинку посідає чемпіонка Європи з бліцу – 2019 (дівчата до 14 років) Анастасія Дубовик (Дніпропетровська область). А активі Анастасії 5,5 очка.

Перший тур

Юлія Олексієнко – Ніна Тягунова – 1-0
Поліна Петрова – Софія Гризлова – 0-1
Анна Григорєва – Анастасія Дубовик – 0-1
Поліна Лищенко – Анастасія Тимкул – 1/2 – 1/2
Катерина Григорчук – Софія Іваницька – 1-0
Людмила Іваницька – Юлія Кравець – 1/2 – 1/2

Другий тур

Ніна Тягунова – Юлія Кравець – 0-1
Софія Іваницька – Людмила Іваницька – 1/2 – 1/2
Анастасія Тимкул – Катерина Григорчук – 0-1
Анастасія Дубовик – Поліна Лищенко – 1-0
Софія Гризлова – Анна Григорєва – 1-0
Юлія Олексієнко – Поліна Петрова – 1/2 – 1/2

Третій тур

Поліна Петрова – Ніна Тягунова – 1-0
Анна Григорєва – Юлія Олексієнко – 0-1
Поліна Лищенко – Софія Гризлова – 1/2 – 1/2
Катерина Григорчук – Анастасія Дубовик – 1/2 – 1/2
Людмила Іваницька – Анастасія Тимкул – 1-0
Юлія Кравець – Софія Іваницька – 1/2 – ½

Четвертий тур

Ніна Тягунова – Софія Іваницька – 1/2 – 1/2
Анастасія Тимкул – Юлія Кравець – 1-0
Анастасія Дубовик – Людмила Іваницька – 0-1
Софія Гризлова – Катерина Григорчук – 1-0
Юлія Олексієнко – Поліна Лищенко – 1-0
Поліна Петрова – Анна Григорєва – 0-1

Пятий тур

Анна Григорєва – Ніна Тягунова – 1-0
Поліна Лищенко – Поліна Петрова – 1/2 – 1/2
Катерина Григорчук – Юлія Олексієнко – 1/2 – 1/2
Людмила Іваницька – Софія Гризлова – 0-1
Юлія Кравець – Анастасія Дубовик – 0-1
Софія Іваницька – Анастасія Тимкул – 1-0

Шостий тур

Ніна Тягунова – Анастасія Тимкул – 1-0
Анастасія Дубовик – Софія Іваницька – 1-0
Софія Гризлова – Юлія Кравець – 0-1
Юлія Олексієнко – Людмила Іваницька – 0-1
Поліна Петрова – Катерина Григорчук – 1-0
Анна Григорєва – Поліна Лищенко – 0-1

Сьомий тур

Поліна Лищенко – Ніна Тягунова – 1/2 – 1/2
Катерина Григорчук – Анна Григорєва – 1/2 – 1/2
Людмила Іваницька – Поліна Петрова – 1/2 – 1/2
Юлія Кравець – Юлія Олексієнко – 0-1
Софія Іваницька – Софія Гризлова – 1/2 – 1/2
Анастасія Тимкул – Анастасія Дубовик – 0-1

Анастасія Дубовик – 5,5, Софія Гризлова, Юлія Олексієнко – по 5, Людмила Іваницька – 4,5, Поліна Петрова, Катерина Григорчук – по 3,5, Юлія Кравець, Софія Іваницька, Поліна Лищенко – по 3, Анна Григорєва – 2,5, Ніна Тягунова – 2, Анастасія Тимкул – 1,5.

Восьмий тур

Ніна Тягунова – Анастасія Дубовик
Софія Гризлова – Анастасія Тимкул
Юлія Олексієнко – Софія Іваницька
Поліна Петрова – Юлія Кравець
Анна Григорєва – Людмила Іваницька
Поліна Лищенко – Катерина Григорчук

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика