Шаховий чемпіонат області: першим став Михайло Ярмистий (+ ПІДСУМКОВІ ТАБЛИЦІ ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ)

ce3beed3a0264eac927573dda0dfb038_XL

У клубі «Біла тура» завершився фінал чемпіонату Чернівецької області з шахів. У змаганнях взяло участь 12 шахістів. Переможцем змагань став майстер спорту України Михайло Ярмистий, який набрав 9,5 очка з 11. Досвідчений шахіст став шаховим королем області водинадцяте. Як і минулого року, Михайло не програв жодної партії.

Другий та третій призер чемпіонату визначався в останньому турі. Денис Михайлюк зумів перемогти Олексія Білича, а ось Андрій Сухов зумів переграти Миколу Чижевського. У підсумку друге місце посів кандидат у майстри спорту Денис Михайлюк (8,5 очка), а третє – Андрій Сухов (8 очок). Андрій не програв жодної партії.

На четвертій сходинці опинився наймолодший учасник змагань – Олексій Білич (2004 р.н.), який набрав 7,5 очка. До п’ятірки кращих також потрапив досвідчений шахіст Валерій Кордубан – 6,5 очка.

Нагородили також Василя Костащука (Вижницький район) – єдиного представника від районів області.

Організаторами змагань стали ГО «Федерація шахів Чернівецької області» (президент – Іван Білич) та ГО «Альянс професійних шахістів» (директор – Володимир Зав’ялов).