На Кіцманщині провели районні змагання з шахів

1452518285_chess_shahmati-1

На Кіцманщині проводилися змагання в залік ХХV районних сільських спортивних ігор серед ФСК І та ІІ груп, а також проводилася друга районна спартакіада з шахів серед голів та депутатів сільських, селищних та районної рад. Всього взяла участь 21 команда.

Як повідомляє freelife.cv.ua, переможцями та призерами з шахів у першій групі стали такі команди: ФСК смт.Неполоківці (І місце), за команду виступали Василь Боднар та Ірина Савельєва, Лужан (ІІ місце) та Шишківців (ІІІ місце).

Переможцями та призерами з шахів у другій групі стали такі команди: перше місце — Оршівці (Василь Кибич та Наталія Григоращук), друге місце — Берегомет, третє місце — Валява.

У змаганнях з шахів серед голів та депутатів сільських, селищних та районної рад перше місце серед чоловіків посів Павло Лакуста із Нижніх Станівців, ІІ місце зайняв Юрій Плешко (Оршівці), ІІІ місце — Іван Вівчарук (Шишківці). Серед жінок переможцем стала Марія Лаєвська, ІІ місце зайняла депутат із Оршівців Марія Клемчук. У підсумку перше місце з шахів виборола команда депутатів та голів місцевого самоврядування із Оршівців, на ІІ місці — Лужани, ІІІ місце посіла команда із Нижніх Станівців.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика