Фінал чемпіонату України (U14) відбудеться у резиденції ЧНУ!

800px-university_of_chernivtsi

Громадська організація «Альянс професійних шахістів» здобула право на проведення у Чернівцях фіналу чемпіонату України серед юнаків і дівчат віком до 14 років. Представницькі змагання проводитимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України у співпраці з Федерацією шахів України та за підтримки Чернівецької міської ради та управління молоді та спорту Чернівецької обласної адміністрації.

Приємно, що співорганізатором чемпіонату України став і спортивний клуб Чернівецького національного університету. Наприкінці цього тижня було прийнято рішення щодо проведення фінальної частини чемпіонату України у Центральному корпусі Чернівецького національного університету (вул.Коцюбинського, 2).

Шахісти з різних куточків України гратимуть у Шевченківській залі. З 1 по 10 лютого відбуватиметься змагання з класичних шахів, 11 лютого – зі швидких шахів, а 12 лютого – з блискавичних шахів.

Додаткову інформацію щодо проведення чемпіонату України можна отримати за телефонами:

099—602-06-81 (Іван Білич)

050-676-33-54 (Володимир Зав’ялов)

Коментарі:

  1. Ірина сказав:

    Це неймовірна новина! Таке гарне місце проведення! Наш перший фінал і в такому місці! Ніколи не були в Чернівцях, з нетерпінням чекаємо поїздки! Дякуємо організаторам.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика