30 СІЧНЯ У ЧЕРНІВЦЯХ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ШАХОВИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ (U14): учасники змагань, очікувані результати

chess.jpg.pagespeed.ce.cVlnctV7ZX

З 30 січня по 11 лютого у Чернівцях (вул.Садова,5) відбуватиметься фінал чемпіонату України (U14) серед юнаків і дівчат. На Буковині змагатимуться 24 учасника (12 юнаків, 12 дівчат). Чернівецьку область представлятимуть Олексій Білич та Анастасія Тимкул.

Урочисте відкриття чемпіонату відбудеться 30 січня о 14.30.

Програма змагань:

30 січня – 8 лютого

З 1 по 10 тури  змагань з класичної гри – 15:00

9 лютого

11 тур змагань з класичної гри – 10:00

10 лютого

Реєстрація учасників змагань зі швидкої гри – до 10:00

Змагання зі швидкої гри (1-9 тури) – з 11:00

11 лютого

Реєстрація учасників з блискавичної гри – до 10:00

Змагання з блискавичної гри (1-9 тури) – з 11:00

Учасники фіналу чемпіонату України:

Юнаки

1. Дмитро Боднар (Харківська область) – 20.04.2005

2. Олександр Йонассон – Домальчук (Одеська область) – 04.02. 2005

3. Владислав Ларкін (Миколаївська область) – 05.02.2004

4. Юліан Мальований (Івано-Франківська область) – 07.10.2004

5. Назар Лаптій (Чернігівська область) – 02.05.2005

6. Андрій Придун (Львівська область) – 08.05.2004

7. Андрій Трушко (Київ) – 10.05.2006

8. Семен Мітусов (Донецька область) – 16.02.2006

9. Михайло Тобак (Одеська область) – 13.03.2007

10. Ростислав Малиновський (Київ) – 11.10.2004

11. Ілля Волощук (Одеська область) – 11.03.2004

12. Олексій Білич (Чернівецька область) – 18.06.2004

 

Дівчата

1. Єлизавета Гребенщикова (Дніпропетровська область) – 30.09.2005

2. Євгенія Дзятко (Хмельницька область) – 22.05.2004

3. Анастасія Дубовик (Дніпропетровська область) – 30.10.2006

4. Софія Гризлова (Одеська область) – 11.11.2004

5. Олеся Тихонова (Миколаївська область) – 08.12.2004

6. Юлія Кравець (Львівська область) – 23.07.2004

7. Софія Iваницька (Івано-Франківська область) – 26.01.2005

8. Олена Руккас (Харківська область) – 23.09.2004

9. Анжеліка Ломакіна (Миколаївська область) – 05.07.2007

10. Таміла Мащенко (Дніпропетровська область) – 01.06.2005

11. Марія Манько (Київ) – 22.11.2007

12. Анастасія Тимкул (Чернівецька область) – 15.02. 2004

Очікувані результати учасників чемпіонату України з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 14 років

м. Чернівці  

30 січня – 9 лютого 2018 року

Юнаки

Учасник Код ФІДЕ Міжнар

рейтинг

Очікув

за м/р

Націон

рейтинг

Очікув

за н/р

1 Волощук Ілля 14162202 2150 8,29 2250 5,83
2 Ларкін Владислав 14152894 2112 7,80 2283 6,4
3 Малиновський Ростислав 14150883 2062 7,11 2240 5,69
4 Бондар Дмитро 14141396 2048 6,89 2276 6,28
5 Придун Андрій 14145898 2029 6,60 2277 6,28
6 Білич Олексій 14156504 1968 5,68 2221 5,35
7 Мальований Юліан 14171198 1923 4,98 2299 6,64
8 Мітусов Семен 14151049 1905 4,69 2247 5,81
9 Лаптій Назар 14174332 1873 4,23 2232 5,56
10 Трушко Андрій 14172887 1844 3,80 2149 4,23
11 Домальчук-Йонассон Александр 14142805 1811 3,33 2152 4,24
12 Тобак Михайло 14165570 1755 2,60 2115 3,69

  Дівчата

Учасниця Код ФІДЕ Міжнар

рейтинг

Очікув

за м/р

Націон

рейтинг

Очікув

за н/р

1 Дубовик Анастасія 14167980 1819 8,04 2136 6,87
2 Дзятко Євгенія 14141418 1785 7,60 2131 6,77
3 Гребенщикова Єлизавета 14159899 1743 7,01 2160 7,23
4 Ломакіна Анжеліка 14171457 1693 6,29 2020 4,97
5 Тихонова Олеся 14168715 1676 6,06 2051 5,47
6 Іваницька Софія 14156989 1675 6,04 2046 5,42
7 Гризлова Софія 14174669 1668 5,95 2033 5,20
8 Руккас Олена 14172909 1637 5,49 2071 5,81
9 Кравець Юлія 14162822 1625 5,30 2062 5,67
10 Манько Марія 14199220 1550 4,21 2005 4,73
11 Мащенко Таміла 14154463 1450 2,86 2006 4,73
12 Тимкул Анастасія 14195658 1256 1,15 1900 2,37

 

 

 

 

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика