Фінал чемпіонату області: учасники, розклад турів

SHahmaty-v-SSSR

Визначилися усі учасники фіналу чемпіонату Чернівецької області з шахів, який з 18 по 30 квітня відбуватиметься у клубі «Біла тура». За буковинську шахову корону вестимуть боротьбу 12 шахістів. Серед них – 11 кандидатів у майстри спорту.Переможець обласних змагань отримає пріоритетне право грати у півфіналі чемпіонату України.

Учасники фіналу:

Андрій Сухов (02.04.1969, кмс, 2262)

Володимир Виноградник (14.09.1962, кмс, 2250)

Роман Блажевський (13.08.1973, кмс, 2220)

Валерій Кордубан (01.03.1952, кмс, 2208)

Юрій Малек (01.03.1976, кмс, 2197)

Олексій Білич (18.06.2004, кмс, 2193)

Денис Михайлюк (29.11.1997, кмс, 2193)

Сергій Гапляк (16.09.1968, кмс, 2179)

Василь Манилюк (18.03.1994, кмс, 2145)

Іван Данилюк (13.01.1943, кмс, 2100)

Юрій Вершигора (11.01.1971, кмс, 2065)

Анатолій Вербицький (05.05.2004, 1983)

1 тур (18.04.2016, понеділок, початок – 18:00)

Юрій Малек – Іван Данилюк

Сергій Гапляк – Василь Манилюк

Володимир Виноградник – Андрій Сухов

Валерій Кордубан – Анатолій Вербицький

Роман Блажевський – Юрій Вершигора

Олексій Білич – Денис Михайлюк

2 тур (19.04.2016, вівторок, 18:00)

Іван Данилюк – Денис Михайлюк

Юрій Вершигора – Олексій Білич

Анатолій Вербицький – Роман Блажевський

Андрій Сухов – Валерій Кордубан

Василь Манилюк – Володимир Виноградник

Юрій Малек – Сергій Гапляк

3 тур (20.04.2016, середа, 18:00)

Сергій Гапляк – Іван Данилюк

Володимир Виноградник – Юрій Малек

Валерій Кордубан – Василь Манилюк

Роман Блажевський – Андрій Сухов

Олексій Білич – Анатолій Вербицький

Денис Михайлюк – Юрій Вершигора

4 тур (21.04.2016, четвер, 18:00)

Іван Данилюк – Юрій Вершигора

Анатолій Вербицький – Денис Михайлюк

Андрій Сухов – Олексій Білич

Василь Манилюк – Роман Блажевський

Юрій Малек – Валерій Кордубан

Сергій Гапляк – Володимир Виноградник

5 тур (23.04.2016, субота, 11:00)

Володимир Виноградник – Іван Данилюк

Валерій Кордубан – Сергій Гапляк

Роман Блажевський – Юрій Малек

Олексій Білич – Василь Манилюк

Денис Михайлюк – Андрій Сухов

Юрій Вершигора – Анатолій Вербицький

6 тур (24.04.2016, неділя, 11:00)

Іван Данилюк – Анатолій Вербицький

Андрій Сухов – Юрій Вершигора

Василь Манилюк – Денис Михайлюк

Юрій Малек – Олексій Білич

Сергій Гапляк – Роман Блажевський

Володимир Виноградник – Валерій Кордубан

7 тур (25.04.2016, понеділок, 18:00)

Валерій Кордубан – Іван Данилюк

Роман Блажевський – Володимир Виноградник

Олексій Білич – Сергій Гапляк

Денис Михайлюк – Юрій Малек

Юрій Вершигора – Василь Манилюк

Анатолій Вербицький – Андрій Сухов

8 тур (26.04.2016, вівторок, 18:00)

Іван Данилюк – Андрій Сухов

Василь Манилюк – Анатолій Вербицький

Юрій Малек – Юрій Вершигора

Сергій Гапляк – Денис Михайлюк

Володимир Виноградник – Олексій Білич

Валерій Кордубан – Роман Блажевський

9 тур (28.04.2016, четвер, 18:00)

Роман Блажевський – Іван Данилюк

Олексій Білич – Валерій Кордубан

Денис Михайлюк – Володимир Виноградник

Юрій Вершигора – Сергій Гапляк

Анатолій Вербицький – Юрій Малек

Андрій Сухов – Василь Манилюк

10 тур (29.04.2016, п’ятниця, 18:00)

Іван Данилюк – Василь Манилюк

Юрій Малек – Андрій Сухов

Сергій Гапляк – Анатолій Вербицький

Володимир Виноградник – Юрій Вершигора

Валерій Кордубан – Денис Михайлюк

Роман Блажевський – Олексій Білич

11 тур (30.04.2016, субота, 11:00)

Олексій Білич – Іван Данилюк

Денис Михайлюк – Роман Блажевський

Юрій Вершигора – Валерій Кордубан

Анатолій Вербицький – Володимир Виноградник

Андрій Сухов – Сергій Гапляк

Василь Манилюк – Юрій Малек

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика