Досвідченому шахістові Володимиру Винограднику – 54

IMG_4970

14 вересня виповнюється 54 роки досвідченому буковинському шахістові Володимиру Винограднику. У 1991 році Володимир Олександрович вигравав чемпіонат Чернівців, чотири рази ставав срібним призером чемпіонату Чернівців.

Володимир Виноградник – восьмиразовий переможець обласної Спартакіади держслужбовців, дворазовий срібний призер Всеукраїнської Спартакіади держслужбовців.

У 1998-2007 роках Володимир Олександрович очолював ЧМСО «Федерація шахів». Цікаво, що Коли Володимир Виноградник став головою ЧМСО “Федерація шахів”, то в українському рейтинг-листі з Буковини був лише один шахіст – Михайло Глейзер. На той час він був уже в США. За часів керівництва Володимира Виноградника на Буковині зявилися вправні шахісти, які проявили себе на всеукраїнському рівні. Серед них – Михайло Ярмистий, Віталій Лужинський, Нінель Чумак та інші.

Зараз Володимир Виноградник продовжує брати участь у різноманітних змаганнях. Нещодавно Володимир Олександрович взяв участь у міжнародних змаганнях 15th Memorial Kesarovski-Stanchev, який відбувся у Болгарії.

Бажаємо Володимирові Винограднику міцного здоров’я та нових успіхів за шаховою дошкою.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика