«Chernivtsi Open 2016»: турнір з бліцу виграв вінничанин Лук’янчук

ThumbID116161 (1)

У рамках міжнародного шахового фестивалю “Chernivtsi Open 2016” відбувся турнір з бліцу (з обрахуванням рейтингу ФІДЕ з бліцу). У змаганнях взяли участь 58 шахістів, які представляли Україну, Білорусь та Кіпр.

Переможцем змагань став Владислав Лук’янчук із Вінниці. Переможець набрав 7,5 очка з 9 можливих. Друге місце посіла майстер ФІДЕ серед жінок Віра Тарлєва (Балбашова), яка представляє Харківську область. Срібна призерка набрала 7 очок. Цікаво, що Віра свого часу представляла Чернівецьку область на всеукраїнських змаганнях. Зокрема, у 2005 році у складі збірної Буковини виступала на Всеукраїнській Універсіаді з шахів, яка відбулася у Львові.

Трійку кращих замкнув білоруський шахіст Олексій Черепов – 6,5 очка. Відзначимо непоганий результат буковинця Миколи Євстаф’євича (6,5 очка, 6 місце).


Кращими у різних номінаціях стали:

Юнаки – Богдан Полуліх (Львів) – 6

Жінки – Леся Кручак (Житомир) – 6

Ветерани – Валерій Кордубан (Чернівці) – 5

Серед шахістів без рейтингу – Роман Блажевський (Чернівці) – 5

ThumbID116121

23 липня відбувся сеанс одночасної гри, який провів майстер спорту України Андрій Нечаєв (Старокостянтинів Хмельницької області). У п’яти партіях зафіксували нічийні результати. А ось Артем Зіняк із Коломиї Івано-Франківської області зумів перемогти Андрія Нечаєва.

ПІДСУМКОВЕ СТАНОВИЩЕ

ФОТО

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика