Чернівчанин Олексій Білич зіграв на чемпіонаті Європи у Ризі

Українські шахісти змагалися на чемпіонаті Європи серед юнаків і дівчат, який відбувався у Ризі (Латвія). У віковій групі U14 виступав чернівецький кандидат у майстри спорту Олексій Білич. Наш земляк посів 22 місце серед 125 учасників. Олексій набрав 6 очок із 9.

Після трьох турів у пасиві буковинця були дві поразки. А з 4 по 9 тури Олексій Білич не програв жодної партії. Серед українських шахістів (6 учасників) вище місце за буковинця посів лише Владислав Ларкін (Миколаїв) – 14 місце. Щоправда, Владислав також набрав 6 очок. Цікаво, що по 6 очок здобули одразу 12 шахістів, які посіли з 11 по 22 місця.

У віковій групі U14 перше та друге місця посіли російські шахісти Стефан Погосян (8 очок) і Дмитро Цой (7,5 очка). Трійку кращих замкнув представник Данії Bjerre Jonas Buhl (6,5 очка).

Найкраще серед представників України у Ризі виступив Семен Мітусов. Шахіст із Краматорська здобув бронзову нагороду у віковій групі U12. У десятку кращих у своїх вікових групах також потрапили Марія Козаченко (Краматорськ, 5 місце, U12), Надія Шпанко (Вінниця, 5 місце, U16), Анастасія Гнатишин (Львів, 9 місце, U08), Михайло Подольський (Київ, 10 місце, U10).

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ (U14)

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛЕКСІЯ БІЛИЧА

РЕЗУЛЬТАТИ УКРАЇНСЬКИХ ШАХІСТІВ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика