Чемпіонат України з шахів: буковинець Сараєв переміг майстра ФІДЕ

У шаховому чемпіонаті України серед юнаків і дівчат віком до 16 років зіграно п’ять турів. Третю перемогу у змаганнях здобув представник Чернівецької області Ярослав Сараєв.

Ярослав переміг майстра ФІДЕ Юліана Мальованого (Івано – Франківська область).

На жаль, програв у п’ятому турі ще один буковинець – Олексій Білич. Кривдником Олексія став Дмитро Кушко (Харківська область), який і посідає першу сходинку – 4 очка.

Перший тур

Богдан Лозинський – Назар Лаптій – 1-0
Олексій Білич – Ярослав Сараєв – 1-0
Єлизавета Гребенщикова – Валентин Прокоф’єв – 0-1
Дмитро Кушко – Михайло Тобак – 1-0
Вадим Петровський – Андрій Придун – 1/2 – 1/2
Юліан Мальований – Костянтин Кучер – 1-0

Другий тур

Назар Лаптій – Костянтин Кучер – 1-0
Андрій Придун – Юліан Мальований – 0-1
Михайло Тобак – Вадим Петровський – 1-0
Валентин Прокоф’єв – Дмитро Кушко – 0-1
Ярослав Сараєв – Єлизавета Гребенщикова – 1-0
Богдан Лозинський – Олексій Білич – 0-1

Третій тур

Олексій Білич – Назар Лаптій – 1/2 – 1/2
Єлизавета Гребенщикова – Богдан Лозинський – 1/2 – 1/2
Дмитро Кушко – Ярослав Сараєв – 1-0
Вадим Петровський – Валентин Прокоф’єв – 0-1
Юліан Мальований – Михайло Тобак – 1-0
Костянтин Кучер – Андрій Придун -0-1

Четвертий тур

Назар Лаптій – Андрій Придун – 1-0
Михайло Тобак – Костянтин Кучер – 1-0
Валентин Прокоф’єв – Юліан Мальований – 1/2 – 1/2
Ярослав Сараєв – Вадим Петровський – 1-0
Богдан Лозинський – Дмитро Кушко – 1-0
Олексій Білич – Єлизавета Гребенщикова – 1/2 – 1/2

Пятий тур

Єлизавета Гребенщикова – Назар Лаптій – 0-1
Дмитро Кушко – Олексій Білич – 1-0
Вадим Петровський – Богдан Лозинський – 1-0
Юліан Мальований – Ярослав Сараєв – 0-1
Костянтин Кучер – Валентин Прокоф’єв – 0-1
Андрій Придун – Михайло Тобак – 1-0

Дмитро Кушко – 4, Юліан Мальований, Назар Лаптій, Валентин Прокоф’єв – по 3,5, Олексій Білич, Ярослав Сараєв – по 3, Богдан Лозинський, Андрій Придун – по 2,5, Михайло Тобак – 2, Вадим Петровський – 1,5, Єлизавета Гребенщикова – 1, Костянтин Кучер – 0.

Шостий тур

Назар Лаптій – Михайло Тобак
Валентин Прокоф’єв – Андрій Придун
Ярослав Сараєв – Костянтин Кучер
Богдан Лозинський – Юліан Мальований
Олексій Білич – Вадим Петровський
Єлизавета Гребенщикова – Дмитро Кушко

У змаганнях серед дівчат після п’яти турів лідирує Софія Гризлова (Одеська область), яка набрала 4,5 очка. Чотири очка набрала Юлія Олексієнко (Харківська область).

Перший тур

Юлія Олексієнко – Ніна Тягунова – 1-0
Поліна Петрова – Софія Гризлова – 0-1
Анна Григорєва – Анастасія Дубовик – 0-1
Поліна Лищенко – Анастасія Тимкул – 1/2 – 1/2
Катерина Григорчук – Софія Іваницька – 1-0
Людмила Іваницька – Юлія Кравець – 1/2 – 1/2

Другий тур

Ніна Тягунова – Юлія Кравець – 0-1
Софія Іваницька – Людмила Іваницька – 1/2 – 1/2
Анастасія Тимкул – Катерина Григорчук – 0-1
Анастасія Дубовик – Поліна Лищенко – 1-0
Софія Гризлова – Анна Григорєва – 1-0
Юлія Олексієнко – Поліна Петрова – 1/2 – 1/2

Третій тур

Поліна Петрова – Ніна Тягунова – 1-0
Анна Григорєва – Юлія Олексієнко – 0-1
Поліна Лищенко – Софія Гризлова – 1/2 – 1/2
Катерина Григорчук – Анастасія Дубовик – 1/2 – 1/2
Людмила Іваницька – Анастасія Тимкул – 1-0
Юлія Кравець – Софія Іваницька – 1/2 – ½

Четвертий тур

Ніна Тягунова – Софія Іваницька – 1/2 – 1/2
Анастасія Тимкул – Юлія Кравець – 1-0
Анастасія Дубовик – Людмила Іваницька – 0-1
Софія Гризлова – Катерина Григорчук – 1-0
Юлія Олексієнко – Поліна Лищенко – 1-0
Поліна Петрова – Анна Григорєва – 0-1

Пятий тур

Анна Григорєва – Ніна Тягунова – 1-0
Поліна Лищенко – Поліна Петрова – 1/2 – 1/2
Катерина Григорчук – Юлія Олексієнко – 1/2 – 1/2
Людмила Іваницька – Софія Гризлова – 0-1
Юлія Кравець – Анастасія Дубовик – 0-1
Софія Іваницька – Анастасія Тимкул – 1-0

Софія Гризлова – 4,5, Юлія Олексієнко – 4, Анастасія Дубовик – 3,5, Катерина Григорчук, Людмила Іваницька – по 3, Софія Іваницька – 2,5, Анна Григорєва, Юлія Кравець, Поліна Петрова – по 2, Анастасія Тимкул, Поліна Лищенко – по 1,5, Ніна Тягунова – 0,5.

Шостий тур

Ніна Тягунова – Анастасія Тимкул
Анастасія Дубовик – Софія Іваницька
Софія Гризлова – Юлія Кравець
Юлія Олексієнко – Людмила Іваницька
Поліна Петрова – Катерина Григорчук
Анна Григорєва – Поліна Лищенко

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика