Чемпіонат області серед шахістів до 20 років виграв Олексій Білич

balich
У чернівецькому клубі «Біла тура» відбувся чемпіонат області серед юнаків і дівчат віком до 20 років. Організатором змагань став «Альянс професійних шахістів». Цьогорічний чемпіонат можна вважати експериментальним – шахісти змагалися у вищій та першій лігах. У вищій лізі домінували кандидати у майстри спорту: 11 – річний Олексій Білич та 18 – річний Денис Михайлюк. За підсумками основної частини змагань Олексій та Денис набрали однакову кількість очок, тому переможець чемпіонату визначався у додатковому поєдинкові (швидкі шахи, бліц) між Біличем і Михайлюком. Перемогу святкував Олексій Білич – 2,5: 1,5. Перспективний шахіст посів перше місце та здобув право виступати у фінальній частині чемпіонату Чернівецької області, який відбуватиметься з 18 по 30 квітня.

Захоплюючою вийшла боротьба і за третю сходинку. Шанс замкнути трійку призерів мали Юрій Лугош і Владислав Хриков. Юрій та Владислав в основній частині змагань набрали однакову кількість очок. У додатковому матчі кращим став Юрій Лугош (3:1), який опинився на третьому місці.

У першій лізі кращим став Володимир Бонгерс. Наступного року Володимир виступатиме у вищій лізі. Друге та третє місця посіли відповідно Ален Михальчук та Олександр Урсуляк. Найкраще серед дівчат виступила Анастасія Тимкул, яка опинилася на четвертій сходинці.

ФОТО

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика