Чемпіонат Чернівців виграв 12-річний Олексій Білич (ФОТО)

misto3

У клубі «Біла тура» завершився чемпіонат Чернівців з класичних шахів. У змаганнях взяли участь 15 шахістів. Перемогу у чемпіонаті святкував 12 – річний кандидат у майстри спорту Олексій Білич, який набрав 5,5 очка з 7 можливих.

У першому турі Олексій зіграв унічию з Олександром Новиченком, а у третьому – поступився Денисові Михайлюку. Після трьох турів у активі Олексія Білича було 1,5 очка, однак згодом перспективний шахіст зумів перемогти Миколу Чижевського, Миколу Руснака та Ольгу Попадюк.

kord

В останньому турі Олексій грав із досвідченим Валерієм Кордубаном, якому для здобуття чемпіонського звання достатньо було звести партію унічию. Олексій Білич спромігся обіграти суперника та стати наймолодшим чемпіоном в історії чемпіонату Чернівців. Перемігши у міських змаганнях, Олексій отримав путівку у фінал чемпіонату Чернівецької області.

Друге та третє місця посіли той же Валерій Кордубан та учасник всеукраїнських змагань Юрій Вершигора, які набрали по 5 очок. У п’ятірку кращих також потрапили Володимир Виноградник (4,5 очка) та Сергій Гапляк (4).

Жіноче представництво у чемпіонаті Чернівців обмежилося, на жаль, лише однією учасницею – Ольгою Попадюк. Ольга, яка набрала 3,5 очка, посіла 9 місце.

misto2

misto4

misto5

misto7

misto8

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика