Буковинський шахіст Сухов переміг призерів чемпіонату Європи

suhovo

У Могилеві – Подільському Вінницької області відбувся дев’ятий міжнародний командний турнір з шахів. Цьогоріч у змаганнях беруть участь представники Вінницької, Хмельницької та Чернівецької областей,а також Молдови (Єдинці).У кожній команді виступало по 4 шахіста.

Чернівецьку команду представляли Андрій Сухов, Володимир Зав’ялов, Олексій Білич і Георгій Мінтенко. На партію, за правилами швидких шахів, відводилося приблизно 25 хвилин.

Буковинці гідно виступили на представницьких змаганнях. Наші земляки мають такі результати:

Перша дошка:

Андрій Сухов – 6 очок із 8

Друга дошка: Володимир Зав’ялов – 4,5 з 8

Третя дошка: Олексій Білич – 4 з 8

Четверта дошка: Георгій Мінтенко – 6,5 з 8

Відзначимо перемогу чернівецької команди над сильним колективом із Вінниці (3:1), за який виступали чотири майстри спорту. Досвідчений буковинський шахіст Андрій Сухов зумів перемогти чемпіона Європи з класичних шахів серед учасників віком до 12 років Віктора Матвіїшена, а Володимир Зав’ялов зумів здолати опір Володимира Вусатюка. А ось Микола Боднар переграв нашого шахіста Олексія Білича. У свою чергу, Георгій Мінтенко здолав харків’янина Юрія Байковського, який виступав за вінницьку команду.

Гідно протидіяли буковинці і хмельницькій команді, за яку виступали чемпіон України – 98 в абсолютному заліку Любомир Михайлець, а також бронзовий призер чемпіонату Європи зі швидких шахів – 2015 у Мінську (Білорусь) Вадим Разін. Буковинський колектив поступився з рахунком 1,5:2,5. Приємно відзначити перемогу на першій дошці Андрія Сухова над Вадимом Разіним. Під час змагань Андрій зумів перемогти одразу двох (!) призерів європейських чемпіонатів – Віктора Матвіїшена та Вадима Разіна.

Наша команда завершилася змагання на четвертому місці – 11 очок. Трійку кращих склали шахісти з Хмельницького (15 очок), Вінниці та Жмеринки (по 12 очок). Представники Вінниці стали другими за додатковими показниками.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика