Буковинські шахісти змагалися у Відкритому Кубку Вінниччини

sved2

У Могилеві – Подільському (Вінницька область) відбувся другий Відкритий Кубок Вінниччини серед молоді віком до 12 років (рапід). Цьогоріч у змаганнях взяли участь 103 шахіста з України та Молдови.

У Вінниці змагалося 4 буковинця. Найкраще серед наших земляків зіграв Дмитро Швед – на фото (Заставнівський район), який набрав 6 очок із 9 та посів 21 місце.

Вперше зіграли на змаганнях подібного рівня інші буковинські шахісти – Валентин Боднарюк (Чернівці, 75 місце, 4 очка, тренер – Ілля Шкварчук), Микола Томінець (Сторожинецький район, 92 місце, 3 очка, тренер – Георгій Мінтенко) та Олександр Українець (Глибоцький район, 93 місце, 2,5 очка, тренер – Ілля Шкварчук).

Трійку призерів склали вінничани Юрій Штомпель (8 очок), Максим Біленький (7,5 очка), а також представник Молдови Маріус Кодряну (Бєльці), який набрав 7 очок.

У рамках турніру сеанс одночасної гри провів міжнародний гросмейстер з Бєльць Василь Сандуляк, який є учасником 10-ти Всесвітніх шахових Олімпіад у складі збірної Молдови. У сеансі одночасної гри взяли участь 37 дітей. Міжнародний гросмейстер не програв жодної партії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика