Буковинські шахісти домінували у Тернопільській області

vidbir12

У місті Борщів Тернопільської області відбувся особисто-командний міжобласний шаховий турнір, присвячений пам’яті волонтера Володимира Яворського. У змаганнях взяли участь 11 команд (по 5 шахістів), які представляли Чернівецьку, Тернопільську, Хмельницьку та Івано-Франківську області. За буковинську команду виступали Валерій Кордубан, Вадим Ковтунович, Георгій Мінтенко, Сергій Гапляк і Василь Костащук.

IMG_50701

Як повідомив «Шаховій Буковині» капітан нашої команди Георгій Мінтенко, буковинці стали кращими ще за тур до завершення змагань. Наші земляки набрали 34 очка. Друге місце посіли представники команди Борщів – 1 (25,5 очка), а третє – шахісти з смт. Козова (Тернопільська область) – 23,5.

IMG_5015[1]

В особистих змаганнях кращим став буковинець Сергій Гапляк, який набрав 7,5 очка з 9 можливих. З другого по п’яте місця посіли Богдан Мазурчак (Тернопільська область), а також представники Чернівецької області Валерій Кордубан, Георгій Мінтенко та Вадим Ковтунович, які набрали по 7 очок. Переможці та призери отримали грошові призи, грамоти та Кубок.

Призи також отримали найстарший (Микола Лісничук, Кіцманський район Чернівецької області,73 роки) та наймолодший (Олександр Довгалюк, Кам’янець-Подільський Хмельницької області, 8 років) учасники змагань.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика