Буковинця Марандюка нагородили у Сербії

marahdiuk

У Белграді з 30 липня по 5 серпня 2016 року відбувся 59-й міжнародний конгрес з шахової композиції. У змаганнях взяли участь 225 делегатів з 38 країн. Україну представляли 11 спортсменів, у тому числі міжнародний гросмейстер, заслужений майстер спорту України новосельчанин Михайло Марандюк. Відкриття конгресу відбулося у міській ратуші Белграда, учасників вітав мер столиці Сербії, пише “Район-інфо”.

Згідно програми конгресу, відбулося засідання міжнародної комісії ФІДЕ (міжнародна організація шахістів), різноманітні шахові турніри, лекції, неформальні зустрічі учасників, а також процедура нагородження переможців змагань. Вперше відбувся матч з практичної гри національної збірної Сербії ат збірною шахових композиторів. Перемогу здобули композитори з рахунком 5:3. Також українська делегація провела турнір із складання задач на зворотній мат. Михайло Марандюк та Валерій Копил посіли 2-е місце. Велику цікавість спортсменів і любителів шахів викликав 5-денний тур із складання двоходових задач, в якому переміг М. Марандюк.

Кульмінацією конгресу 5 серпня стала церемонія нагородження призерів чергового індивідуального чемпіонату світу з шахової композиції. Відбулася вона на палубі прогулянкової яхти на річці Сава. Провів церемонію особисто президент міжнародної федерації з шахової композиції Гаррі Фугіакіс. Представники України отримали 4 нагороди, з низ 3-и золоті та одну – срібну. Новосельчанин Михайло Марандюк повернувся додому з 2-ма «золотими» нагородами і офіційним титулом 14-разового чемпіона світу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика