Шаховий чемпіонат світу в Індії: буковинець Білич – сьомий, а українська шахістка вийде заміж за індуса ? (ФОТО)

У місті Мумбаї (Індія) завершився чемпіонат світу серед юнаків і дівчат віком до 14, 16 та 18 років. У віковій групі до 16 років вдало зіграв 15-річний чернівецький кандидат у майстри спорту Олексій Білич. Буковинець, який був під стартовим номером «23», посів сьоме місце. Наш земляк набрав 7,5 очка з 11 (7 перемог, 1 нічия, 3 поразки).

Зазначимо, що напередодні світового чемпіонату з Олексієм Біличем займався титулований харківський шахіст Павло Ельянов. «Для дебютанта та 23-го стартового номера – зовсім непогано !. Хочу подякувати Арону Майбергу за допомогу у підготовці до чемпіонату світу», – сказав Павло.

А ось відомий фахівець з Вінниці Микола Боднар, який побував на цьогорічному чемпіонаті світу зазначив: «Виступ представників невеликої української делегації вважаю вдалим. Потенціал кожного з чотирьох наших учасників можна побачити неозброєним оком», – сказав пан Микола. Микола Боднар зазначив, що українська шахіста Надія Шпанко виходить заміж за індуського гросмейстера… Це жарт ? Поживемо-побачимо…

Результати інших представників України:

U18 (юнаки) – Владислав Сидорика (Миколаїв) – 6,5 очка (15 місце)
U18 (дівчата) – Надія Шпанко (Вінниця) – 7 очок (13 місце)
U16 (дівчата) – Катерина Григорчук (Херсон, 13 років) – 5 очок (44 місце)

ПІДСУМКОВЕ СТАНОВИЩЕ U18 (юнаки)

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛЕКСІЯ БІЛИЧА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика